header

48 HOUR MUSIC VIDEO PROJECT NIJMEGEN

48 Hour Music Video Project Nijmegen
Elf bands en elf filmteams hebben elf videoclips gemaakt in 48 uur! Op vrijdagavond 25 november werden de muzikanten en filmmakers aan elkaar gekoppeld, en op zondagavond moest de videoclip helemaal af zijn. Bekijk hier het videoverslag van Uit met Mariken.





|

Online Competitie

De Finale - Kijk en Stem!

Pizza Verdi "Pizza Verdi"
Do Better "Do Better"
Quattro Formaggi "Quattro Formaggi"
Sheeped Away "Sheeped Away"
Sotto Casa "Sotto Casa"
Tape Generations "Tape Generations"
For Better or for Worse "For Better or for Worse"
Loop "Loop"
Mac n Cheese "Mac n Cheese"
Page 23 "Page 23"

Go Twitter

|

Go Short 2012

14 - 18 maart 2012 | Nijmegen

Go Short is hét festival voor de korte film. Vijf dagen lang zijn er meer dan 200 korte films te zien in en om LUX in Nijmegen. We selecteren de beste recente Europese films voor onze competitieprogramma’s. Daarnaast zijn er exposities, workshops, optredens, feestjes en is er een uitgebreid Go Shorty! programma voor kids en jongeren.

Jongerenjury Gezocht

Ben jij tussen de 13 en 15 jaar oud?



Woon je in Nijmegen of omgeving? Hou je van films en lijkt het je leuk om als jurylid te bepalen welke film de Go Shorty Award krijgt? Meld je dan nu aan!

Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte!

* verplicht


Go Short zet de eerste stap
en vertoont vanaf september voorfilms in:

Vrijwilligers Gezocht

Meld je nu aan!



De voorbereidingen voor Go Short 2012 zijn in volle gang en we kunnen jou goed gebruiken om ons team te versterken en er weer een fantastisch festival van te maken. Wil je ervaring opdoen, ben je nieuwsgierig naar het reilen en zeilen van een festival of ben je gewoon een enthousiaste filmliefhebber? Meld je dan nu aan als vrijwilliger!

 
Bezoekadres:
Arsenaalpoort 5
6511 PN Nijmegen
Postadres:
Postbus 1449
6501 BK Nijmegen
Email Algemeen:info@goshort.nl
Email Pers & Media:   press@goshort.nl
Email Sponsoring: businessdesk@goshort.nl