Menu Editie #10 2018
Voorgaande edities
Editie #10 2018

Editie #10 2018

Met de tiende verjaardag van Go Short werd een prachtige en succesvolle editie gevierd.

Go Short 2018 kende een hoogstaande competitie met prachtige winnaars, Eva Weber en Patrik Eklund waren de eregasten, op het Marienburgplein verrees een 360 VR Bioscoop en er werd teruggeblikt met hoogtepunten en publieksfavorieten uit 10 jaar Go Short. De nieuwe Late Night programma’s werden enthousiast ontvangen door het publiek. Er was een veelzijdig programma voor professionals en nieuw talent kreeg uitgebreid de mogelijkheid om zich te ontwikkelen en te presenteren.

"Go Short is een deur naar de internationale filmwereld"

Regisseur Ena Sendijarevic
  • 17.822
    Bezoekers
  • 534
    Professionals
  • 394
    Getoonde films
  • 163
    Vertoningen
  • 118
    Q&A's
  • 2.281
    Inzendingen

Winnaars en Special Mentions

European Competition (NTR Go Short Award)

  • Fiction: Strange Says the Angel - Shalimar Preuss (France)
  • Animation: Coyote - Lorenz Wunderle (Zwitserland)
  • Documentary: Anthony, the Invisible One - Maya Kosa, Sergio da Costa (Portugal, Zwitserland)
  • Art Film: Orogenesis - Boris Labbé (Frankrijk)
  • Special Mention: JUCK [THRUST] - Olivia Kastebring, Julia Gumpert, Ulrika Bandeira (Zweden)

Dutch Competition (VEFAM Go Short Award)

  • Best Dutch Film: LISTEN (LUISTER) - Astrid Bussink (Nederland)
  • Special Mention: Word! - Amos Mulder (Nederland)

Student Competition (Go Short Encouragement Award)

  • Best Student Film: Sog - Jonatan Schwenk (Duitsland)

Nijmegen Youth Award & Moviezone Award

  • Wild Horses - Rory Alexander Stewart (Verenigd Koninkrijk)

Audience Award (i.s.m. Omroep Gelderland)

  • Homo Ludens (De Spelende Mens) - Sanne Rovers (Nederland)

Jury

European Competition Jury

  • Meghan Oretsky (Verenigde Staten)
  • Eoin Duffy (Ierland)
  • Douwe Dijkstra (Nederland)
  • Úna Feely (Ierland)
  • Tim den Besten (Nederland)

Dutch & Student Competition Jury

  • Sebastian Mulder (Nederland)
  • Aneta Ozorek (Polen)
  • Ruby Deelen (Nederland)
  • Gabe van Amburgh (Verenigde Staten)
  • Reber Dosky (Nederland)

MovieZone Youth Jury

  • Emma van Zetten
  • Jonathan ten Broeke
  • Svasti Sewnath
  • Jop van Butselaar
  • Aron Bockting

Jaarverslag 2017-2018

Catalogus

Festivalprogramma

Bekijk voorgaande edities: