Menu Editie #11 2019
Voorgaande edities
Editie #11 2019

Editie #11 2019

Een zoektocht naar geluk, de beste shorts in onze bestaande én nieuwe competitieprogramma’s, films uit gerenommeerd filmland Hongarije, en shorts gekozen en gemaakt door hoofdgasten Jacqueline Lentzou en Bálint Kenyeres – dit en nog veel meer zag je tijdens Go Short 2019.

Het thema van de elfde editie was Happiness, waarin de zoektocht naar ultiem geluk centraal stond. Onderdeel hiervan was de eerste Baby Cinema ooit tijdens Go Short, speciaal voor alle ouders en hun baby’s! Ook nieuw dit jaar: nieuwe competitieprogramma’s voor VR-film en muziekvideo’s. Daarnaast was er een veelzijdig programma voor nieuw talent en professionals, waarin we een podium boden om zich te ontwikkelen.

As far as the short film festival circuit goes, Go Short has again proven it is among the leading and most useful industry events in Europe.

Cineuropa

Winnaars en Special Mentions

Europese Competitie (Go Short Award + DCP mastering door Green DCP)

  • Fiction: Fuck You - Anette Sidor (Zweden)
  • Documentary: Love 404 - Agata Baumgart (Polen)
  • Art Film: Past Perfect - Jorge Jácome (Portugal)
  • Animation: Bloeistraat 11 - Nienke Deutz (Nederland/België)
  • Special Mention: The Glorious Acceptance of Nicholas Chauvin - Benjamin Crotty (Frankrijk)

Nederlandse Competitie (VEVAM Go Short Award)

  • Best Dutch Film: Crow’s Nest (Kraaiennest) - Flynn von Kleist (Nederland)
  • Special Mention: The Walking Fish - Thessa Meijer (Nederland)

Studentencompetitie (Go Short Encouragement Award)

  • The Dam - Natalia Konarz (Polen)

VR-Competitie

  • Opinions - Alyssia Frankland & Kenneth Henderson (Verenigd Koninkrijk)

Muziekvideo-competitie

  • Best Dutch Music Video: Pynk - Emma Westenberg (Verenigd Koninkrijk/Nederland)
  • Best International Music Video: Queens - Jonathan Alric & Guillaume Alric (Frankrijk)

Audience Award

  • Mind My Mind - Floor Adams (Nederland)

Jury

Europese Competitie Jury

  • Jonatan Schwenk (Duitsland)
  • Lisa Ogdie (Verenigde Staten)
  • Jasmijn Schrofer (Nederland)
  • Polina Medvedeva (Rusland)
  • José Magro (Portugal)

Nederlandse en Studentencompetitie Jury

  • Jord Knotter (Nederland)
  • Charlotte Corchète (Frankrijk)
  • Viktória Traub (Hongarije)

Moviezone Eyeopeners

  • Gabriel Ansah
  • Huisje de Keizer
  • Iris van Giessen
  • Janae Jansen
  • Kenren Kpensosen
  • Michiel van den Goor
  • Orlando da Fonseca
  • Rutger Konig
  • Sem Mous
  • Ziva Mbonjani

Catalogus Go Short 2019

Festivalprogramma Go Short 2019

Bekijk voorgaande edities: