Menu Films in competitie op Go Short 2017
Nieuws
Films in competitie op Go Short 2017

Films in competitie op Go Short 2017

Dit jaar zijn er meer dan 2800 korte films ingezonden. Onze programmeurs hebben de afgelopen maanden met veel zorg de officiële selectie gemaakt, bestaande uit 101 films, die dit jaar gaan strijden om de Go Short awards. Een selectie van de beste korte films die het afgelopen jaar in Europa zijn gemaakt. Van 5 t/m 9 april zijn de competitiefilms te zien op Go Short. De awards worden op 8 april uitgereikt.

Europese Competitie

60 Europese films die in aanmerking komen voor de NTR Go Short Awards

A Brief History of Princess X – Gabriel Abrantes / United Kingdom, Portugal, France / 2016 / 7’ / fiction
Amalimbo – Juan Pablo Libossart / Estonia, Sweden / 2016 / 15’ / animation
Among the Black Waves – Anna Budanova / Russia / 2016 / 11’ / animation
Analysis Paralysis – Anete Melece / Switzerland / 2016 / 9’ / animation
Angry Hamster – Antti Heikki Pesonen / Finland / 2017 / 13’ / fiction
Any Road – Boris Labbé, Daniele Ghisi / France / 2016 / 10’ / art
Batrachian’s Ballad – Leonor Teles / Portugal / 2016 / 11’ / documentary
Before Love – Igor Kovalyov / Russia / 2016 / 20’ / animation
Blueberry Spirits – Astra Zoldnere / Latvia / 2016 / 12’ / documentary
Borders – Damjan Kozole / Slovenia / 2016 / 10’ / documentary
Broken – The Women’s Prison at Hoheneck – Volker Schlecht, Alexander Lahl / Germany / 2016 / 7’ / animation
Campo de Víboras – Cristèle Alves Meira / France, Portugal / 2016 / 20’ / fiction
CILAOS – Camilo Restrepo / France / 2016 / 12’ / fiction
Circular Inscription – Lukas Marxt / Austria / 2016 / 7’ / art
Dawn of the Deaf – Rob Savage / United Kingdom / 2016 / 11’ / fiction
Delphi – Søren Peter Langkjær Bojsen / Denmark / 2016 / 26’ / fiction
Emily must wait – Christian Wittmoser / Germany / 2016 / 11’ / fiction
Estate – Ronny Trocker / France, Belgium / 2016 / 7’ / art
Extrapolate – Johan Rijpma / The Netherlands, Japan / 2016 / 2’ / animation
FAJR – Lois Patiño / Spain / 2017 / 12’ / art
Fight on a Swedish Beach!! – Simon Vahlne / Sweden / 2016 / 16’ / fiction
Fox – Jacqueline Lentzou / Greece / 2016 / 28’ / fiction
Fragments – José Miguel Ribeiro / Portugal / 2016 / 18’ / animation
Friday – Helen Anna Flanagan / United Kingdom / 2016 / 17’ / art
HIWA – Jacqueline Lentzou / Greece / 2017 / 11’ / art
I Want Pluto To Be a Planet Again – Mavounia Kouka Vladimie, Amachoukeli Marie / France / 2016 / 12’ / animation
I Was a Winner – Jonas Odell / Sweden / 2016 / 14’ / documentary
I’m Not From Here – Giedrė Žickytė, Maite Alberdi / Denmark, Lithuania, Chile / 2016 / 26’ / documentary
Import – Ena Sendijarevic / The Netherlands / 2016 / 16’ / fiction
Impossible figures and other stories II – Marta Pajek / Poland / 2016 / 14’ / animation
Limbo – Konstantina Kotzamani / Greece, France / 2016 / 30’ / fiction
La Visite – Alessandra Celesia / France / 2016 / 16’ / documentary
Last season – Slawomir Witek / Poland / 2016 / 13’ / documentary
Life Cycles – Ross Hogg / United Kingdom / 2016 / 4’ / animation
Martin Cries – Jonathan Vinel / France / 2017 / 16’ / animation
Moms on Fire – Joanna Rytel / Sweden / 2016 / 12’ / animation
Mr. Death – Andreas J. Riiser / Norway / 2016 / 14’ / fiction
My Daughter Nora – Jasna Krajinovic / Belgium, France / 2016 / 15’ / documentary
Red light – Toma Waszarow / Bulgaria, Croatia / 2016 / 21’ / fiction
Small Town – Diogo Costa Amarante / Portugal / 2016 / 19’ / fiction
Sore Eyes For Infinity – Elli Vuorinen / Finland / 2016 / 11’ / animation
Sparta – Noëmie Nicolas / France / 2016 / 26’ / fiction
Street of Death – Karam Ghossein / Lebanon, Germany / 2017 / 22’ / documentary
The Absence of Eddy Table – Rune Spaans / Norway / 2016 / 12’ / animation
The Beast – Miroslav Sikavica / Croatia / 2016 / 14’ / fiction
The Brick House – Eliane Esther Bots / The Netherlands / 2016 / 15’ / art
The Dockworker’s Dream – Bill Morrison / Portugal, United States / 2016 / 18’ / art
The French Road, Detroit MI – Arthur Summereder / Austria / 2016 / 7’ / art
The Fullness Of Time (Romance) – Manon Coubia / Belgium, France / 2016 / 14’ / documentary
The Ordinary – Simon Dara, Julien Dara / France / 2016 / 10’ / art
The Rabbit Hunt – Patrick Bresnan / United States, Hungary / 2017 / 12’ / documentary
The Things (Europe) – Florian Gwinner / Germany / 2015 / 27’ / art
Three Conversations on Life  – Julia Staniszewska / Poland / 2016 / 25’ / documentary
Totems – Paul Jadoul / Belgium, France / 2016 / 8’ / animation
Urban Cowboys – Paweł Ziemilski / Poland / 2016 / 30’ / documentary
Veil of Silence – Julie Gourdain / France / 2016 / 29’ / fiction
VENTILATOR – Fiona Robertson / United Kingdom / 2016 / 6’ / art
Waste no. 2 Wreck – Jan Ijäs / Italy, Finland / 2016 / 9’ / documentary
We All Love the Seashore – Keina Espineira / Spain / 2016 / 17’ / documentary
Wednesday With Goddard – Nicolas Ménard / United Kingdom / 2016 / 4’ / animation

 

Studenten Competitie

21 studentenfilms die in aanmerking komen voor de Go Short Encouragement Award

Antarctica – Jeroen Ceulebrouck / Belgium / 2016 / 9’ / animation
Cerro Rico – The Silver Mountain – Armin Thalhammer / Germany, Austria / 2016 / 30’ / documentary
Child – Viktor Stickel, Iring Freytag / Germany / 2016 / 9’ / animation
Dreaming of Baltimore – Lola Quivoron / France / 2016 / 25’ / fiction
Foreign body – Marta Magnuska / Poland / 2016 / 7’ / animation
Forest of Echoes – Luz Olivares Capelle / Austria / 2016 / 30’ / fiction
Ink meets blank – Tymon Albrzykowski / Poland / 2016 / 5’ / art
Iron Alibi – Martin Rath / Poland / 2016 / 15’ / documentary
L’été espéré – Steffen Goldkamp / France, Germany / 2016 / 19’ / fiction
Nature: All Rights Reserved – Sebastian Mulder / The Netherlands / 2016 / 21’ / documentary
Old Luxurious Flat Located in an Ultra-central, Desirable Neighborhood – Sebastian  Mihailescu / Romania / 2016 / 18’ / fiction
ORFEO – Isabel Pagliai / France / 2016 / 14’ / art
OUR OWN – Malu Janssen / The Netherlands / 2016 / 27’ / fiction
Pussy – Renata Gasiorowska / Poland / 2016 / 8’ / animation
SEMILIBERI – Matteo Gentiloni / Italy / 2016 / 9’ / fiction
Stage left – Lora Mure-Ravaud / Switzerland / 2016 / 13’ / fiction
Subsuelo – Tuna Kaptan / Argentina, Germany / 2016 / 7’ / documentary
The camel – Laurynas Bareisa / Lithuania / 2016 / 13’ / fiction
The Noise of Licking – Nadja Andrasev / Hungary / 2016 / 9’ / animation
The Roots Are Bitter – Domas Petronis / Lithuania / 2016 / 17’ / fiction
Verochka – Ekaterina Mazukhina / Russia / 2016 / 22’ / fiction
Without Sun – Paul de Ruijter / The Netherlands / 2016 / 29’ / documentary

 

Nederlandse Competitie

19 Nederlandse films die in aanmerking komen voor de VEVAM Go Short Award

A Sunny Day – Ying Liang / The Netherlands, Hong Kong / 2016 / 25’ / fiction
Amuse – Jonne Covers, Ivo van Aart / The Netherlands / 2016 / 6’ / art
As Long As It Takes  – Lotte van Gaalen, Wiep Teeuwisse / 2016 / 2’ / animation, documentary
Copyrette – Marc de Leeuw / The Netherlands / 2016 / 9’ / fiction
For Free – Merijn Scholte Albers, Tobias Smeets / The Netherlands / 2016 / 8’ / fiction
Gamechanger – Christian van Duuren / The Netherlands / 2016 / 10’ / fiction
Grand Tour – Floor Houwink ten Cate / The Netherlands / 2016 / 10’ / fiction
Green Screen Gringo – Douwe Dijkstra / Brazil, The Netherlands / 2016 / 16’ / documentary
Greetings From Kropsdam – Joren Molter / The Netherlands / 2016 / 23’ / fiction
Meryem – Reber Dosky / The Netherlands / 2017 / 15’ / documentary
Naomi’s secret – Saskia Gubbels / The Netherlands / 2016 / 16’ / documentary
Nymphet – Laura Hermanides / Belgium / 2016 / 12’ / fiction
Sabaku – Marlies van der Wel / The Netherlands / 2016 / 2’ / animation
Shouted from the Rooftops – Beri Shalmashi / The Netherlands / 2017 / 6’ / fiction
The Big Picture – Teddy Cherim / The Netherlands / 2017 / 5’ / fiction
The Gap – Patrick Vandebroeck / Belgium, The Netherlands / 2016 / 14’ / animation
The Origin of Trouble – Tessa Pope / The Netherlands / 2016 / 29’ / documentary
The Sadness Will Not Last Forever – Alexei Dmitriev / Russia, The Netherlands / 2016 / 8’ / art
Voices of Vincent – Maarten Kal / The Netherlands / 2017 / 25’ / documentary